26 maja Dzień Matki

Utworzono dnia 26.05.2020
Dzień dobry drogie dzieci w kolejnym wspaniałym dniu tego tygodnia.Dlaczego wspaniałym?Ponieważ dzisiaj jest święto Naszych Kochanych Mam!
     Dzień Matki co roku przypada na 26 maja.To czas późnej wiosny, kiedy świat budzi się do życia.Dni są coraz cieplejsze i dłuższe. Tego dnia należy pamiętać o życzeniach dla Mamy, a także o drobnym upominku, czy wyrazie szacunku, miłości i wdzięczności za dar życia i wspólnie spędzone lata.
      Kochane dzieciaczki mam nadzieję, że skorzystaliście z propozycji z zeszłego tygodnia i zrobiliście laurki dla swoich Najdroższych Mam, które będziecie mogli wręczyć dzisiaj i złożyć najlepsze życzenia na przykład takie:

Za to, że zawsze jesteś przy mym boku,
Że wskazujesz mi drogę w mroku.
Za to, że dni moje tęczą malujesz
dziś Mamo z głębi serca Ci dziękuję.
Przyjmij więc z serca płynące życzenia:
dobrego zdrowia, optymizmu, spokoju i marzeń spełnienia!

Przygotowałam dla Was również puzzle do ułożenia "Ładny bukiet róż dla Mamy".Spróbujcie je ułożyć i pokażcie swojej Mamie, by wywołać uśmiech na Jej twarzy.
    Kochani pamiętajcie dzisiaj składamy życzenia naszym Drogim Mamom, dziękujemy za całą ich miłość oraz przytulamy się!

Radosnego dnia dla Wszystkich!