Ogólnopolski Finał VI Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP

Utworzono dnia 22.10.2015

17.10. 2015 r. uczniowie naszej szkoły po raz kolejny uczestniczyli w Ogólnopolskim Finale VI Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP, który się odbył w Warszawie. Przed rozpoczęciem rywalizacji byli świadkami, w niezwykłej scenerii, wspaniałego występu zespołu akrobatyczno - tanecznego Bell Arto Cheerleaders. Chwilę później wszystkich przywitała pani premier Ewa Kopacz. Uczniowie i rodzice mogli na żywo obejrzeć i przeżyć moc sportowych emocji w Hali Torwaru. Duże wrażenie wywarła na nich ceremonia otwarcia i zakończenie finałów. Z uwagą śledzili grę młodych piłkarek i piłkarzy w meczach o I miejsce we wszystkich kategoriach wiekowych. W programie było wiele atrakcji, a w przerwach między meczami były pokazy i konkursy dla dzieci oraz występy artystyczne. Uczniowie korzystali z symulatorów sportowych i wzięli udział w akcji fundacji PZU-podziel się kilometrem. Specjalnie przygotowana była strefa kibica z hasłem zabawy STOP ZWOLNIENIOM Z WF. Na zakończenie imprezy obejrzeli koncert Margaret. Program poprowadzili i relacjonowali mecze finałowe – znany komentator sportowy Dariusz Szpakowski i Dariusz Szlęzak -DJ Ucho. Finał uświetnili wybitni sportowcy, którzy chętnie składali autografy dzieciom na koszulkach i robili sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia. Każdy uczestnik na długo pozostawi w pamięci pełną wrażeń sportowych wycieczkę do Warszawy przygotowaną przez panią Barbarę Pająk.

Ogólopolski Finał VI Turnieju orlika o Puchar Premiera RP

Utworzono dnia 22.10.2015, 15:31