Nie zastąpi Ciebie nikt

Utworzono dnia 17.05.2020

To projekt muzyczny, w ramach którego chętni uczniowie mogli zaśpiewać piosenkę "Nie zastąpi Ciebie nikt" i przesłać nagranie do publikacji na stronie Internetowej naszej szkoły. Wszystkim odważnym serdecznie gratulujemy i podziwiamy!!! Poszczególne występy znajdziecie w załącznikach poniżej.

1. Jakub Karcz

2. Małgosia Jamroz

3. Mikołaj Trzciński

4. Wiktor Warwas

5. Wiktoria Karcz

6. Zuzia Kowalik

7. Julia Wiśnios

Dodatkowo jeszcze zamieszczamy zbiorowe wykonanie utworu " Nie zastąpi ciebie nikt".

Jest to występ wirtualnego chóru, którego powstanie zainicjowali parafianie z kręgów Domowego Kościoła. Wirtualnego, bo w czasie pandemii nie mogliśmy stworzyć innego chóru. Z okazji obchodów urodzin św. Jana Pawła ponad sto amatorskich głosów z różnych rejonów Polski i Europy wspólnie składa votum świętej osobie, która do dziś jest naszym drogowskazem życiowym i duchowym idolem. Nie jest to chór profesjonalny, nagrań dokonano w warunkach domowych i na domowym sprzęcie, więc jednych lepiej widać i słychać, innych gorzej. Niektórych widać i słychać, niektórych tylko słychać, ale wszystkie nadesłane pliki zostały dołączone do wersji finalnej. Dziękujemy wszystkim za przyjęcie zaproszenia!
Wprawne oko, znajdzie wśród wykonawców uczennicę naszej szkoły Julię Wiśnios.
(kliknij w obrazek)