Chłopak na medal!

Utworzono dnia 18.09.2015

„Chłopak na medal!”

30 września w naszej szkole odbył się festyn z okazji Dnia Chłopaka.
Tego popołudnia na boisko szkolne przybyli uczniowie, rodzice, nauczyciele, a także dzieci
z pobliskich przedszkoli. Na początku imprezy zostały złożone życzenia wszystkim chłopcom małym i dużym. Każdy otrzymał słodki prezencik.
Wszyscy wspólnie się bawili, uczestniczyli w zawodach sportowych i konkursach, grillowali, piekli kiełbaski i chleb przy ogniskach. Dużym powodzeniem cieszył się konkurs na najpiękniejszego ludzika z ziemniaków i kasztanów. Dzieci i rodzice z zapałem pracowali,
a wszystkie piękne ludziki można nadal podziwiać na wystawie w szkole. Rozgrzewka przeprowadzona w rytm skocznej muzyki dostarczyła wszystkim energii do dalszej zabawy.
Najmłodsi uczestnicy wspaniale bawili się na pompowanej, wielkiej zjeżdżalni.
Wszyscy chętnie uczestniczyli w zabawie muzycznej Batti Strauss.
Pośród uczestników zabawy przechadzała się Myszka Miki i Myszka Mini.
Ważnym punktem festynu było rozstrzygnięcie trwającego przez cały tydzień konkursu „Chłopak na medal”. W każdej klasie dziewczęta wybrały takiego właśnie chłopaka. Medal ten otrzymali również wszyscy chłopcy z przedszkoli, którzy przybyli na nasz festyn. Także wśród tatusiów znaleźli się „Chłopcy na medal”, którzy w czasie wakacji pomagali w remoncie szatni szkolnych. Oni również zostali udekorowani tym odznaczeniem.

Chłopak na medal!

Utworzono dnia 09.10.2014, 07:47