Trójbój lekkoatletyczny

Utworzono dnia 09.06.2017

Mistrzostwa Skarżyska szkół podstawowych w trójboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców

Mistrzostwa zorganizowane zostały przez Urząd Miasta - Referat Edukacji. W  zawodach wzięło sześć szkół podstawowych SP 2,  SP 3, SP 5, SP 7, SP 8, SP 13. Trójbój lekkoatletyczny składał się trzech  dyscyplin: rzut piłeczką palantową, skok w dal i bieg na 60 m. Jednocześnie rozegrano indywidualne zawody lekkoatletyczne Mistrzostwa Skarżyska szkół podstawowych w trójboju lekkoatletycznym dziewcząt - V miejsce - Skrzypowska Maria, Dąbrowa Nikola, Półtorak Patrycja, Mazur Dominika, Błaszczyk Karolina, Faliszewska Oliwia, Zając Nadia oraz IV miejsce Marii Skrzypowskiej w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych. Drużynę przygotowała pani Barbara Pająk.

Mistrzostwa Skarżyska szkół podstawowych w trójboju lekkoatletycznym chłopców - III miejsce- Malmon Antoni, Szykuła Damian, Sadza Kacper, Rawski Miłosz, Mendak Mikołaj, Ogonowski Radosław oraz V miejsce Ogonowski Radosław  w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych. Drużynę przygotowała pani Barbara Pająk

Po rozegraniu  wszystkich konkurencji wyłoniono zwycięzców.  Piąte miejsce szkoła podstawowa nr 5 -309 punktów. Przyznano również nagrody indywidualne. Czwarte miejsce Maria Skrzypkowska (Szkoła Podstawowa nr 5) - 110 punktów.

Mistrzostwa Skarżyska szkół podstawowych w trójboju lekkoatletycznym dziewcząt -  V miejsce- Skrzypowska Maria, Dąbrowa Nikola, Półtorak Patrycja, Mazur Dominika, Błaszczyk Karolina, Faliszewska Oliwia, Zając Nadia oraz IV miejsce Maria Skrzypkowska  w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych.

Trójbój lekkoatletyczny

Utworzono dnia 13.06.2017, 22:04