Zespół Placówek Oświatowych nr 4 Zespół Placówek Oświatowych nr 4

Dziewczęta z "Piątki" najlepsze w Halowym Turnieju Piłki Nożnej

Utworzono dnia 26.12.2019
Czcionka:

W środę, 18 grudnia odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt (rocznik 2009 i młodsi). Organizatorem turnieju był Urząd Miasta (Referat Edukacji) i Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej. Zwycięzcą turnieju została reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 5. W turnieju udział wzięło sześć drużyn, który podzielono na dwie grupy. W grupie A zagrały SP 5, SP 7 i SP 13, w grupie B: SP 1, SP 8 i SP Mroczków. Drużyny, które zajęły trzecie miejsca w grupie zagrały o piąte miejsce w turnieju. Były to Szkoła Podstawowa nr 1 i Szkoła Podstawowa nr 7, mecz zakończył się wygraną „Siódemki” 5:4 w karnych. Drużyny z drugich miejsc zagrały w meczu o trzecie miejsce. Szkoła Podstawowa z Mroczkowa również po serii rzutów karnych pokonała Szkołę Podstawową nr 13 3:1. W finale zagrały drużyny z pierwszych miejsc, Szkoła Podstawowa nr 5 pokonała też po rzutach karnych Szkołę Podstawową nr 8 2:1 Wszystkie drużyny otrzymały z rąk Piotra Gadeckiego, przedstawiciela Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej w Kielcach (fundatora nagród) pamiątkowe medale oraz piłki dla szkoły. Zwycięska drużyna SP 5 zagrała w składzie: Amelia Pająk, Paulina Pydyn, Mira Jedynak, Julia Półtorak, Zosia Winek, Nadia Pieniążek, Nikola Pieniążek, Katarzyna Jaworska, Anna Bajon. Opiekun: Dawid Brzozowski.

Utworzono dnia 26.12.2019, 10:24